CsGo turnaj DreamHack Masters Spring 2021

Turnaj CsGo je dotovaný sumou 250 000$

CsGo turnaj DreamHack Masters Spring 2021 je dotovaný sumou 250 000$. Turnaj sa uskutoční od 29. apríla do 9. mája 2021, pričom dvojtýždňový boj je rozdelený do skupinovej fázy a play-off. Skupinová fáza má 2 skupiny po 8 tímov a odohrá sa od 29. apríla do 2. mája 2021. Úvodné zápasy sa odohrajú BO1 (na 1 mapu), všetky ostatné zápasy BO3 (na 3 mapy). Najlepšie 3 tímy z každej skupiny postúpia do play-off, tieto zápasy sa odohrajú od 7. do 9 mája. Veľké finále DreamHack Masters Spring 2021 je naplánované na 9. mája, systémom BO5 (na 5 máp).

Zoznam tímov je hustý, skupiny obsahujú to najlepšie z profi CsGo scény

Zoznam CsGo tímov je naozaj hustý a pozostáva z partnerských tímov, svetového rebríčka a kvalifikovaných tímov z uzavretých kvalifikácií.
Tímy ktoré sa zúčastnia CsGo turnaja DreamHack Masters Spring 2021: Astralis, Natus Vincere, G2 Esports, FaZe Clan, mousesports, Gambit Esports, Team Vitality, Virtus.pro, BIG, FURIA Esports, Team Spirit, paiN Gaming, Heroic, Complexity Gaming, Fiend, Extra Salt.

Gambit, Natus Vincere, Virtus.pro a Spirit budú bojovať o miesta v play-off zo skupiny A, zatiaľ čo tri medzinárodné klany G2, FaZe a mousesports sa budú snažiť pokaziť im postup do finále CsGo bitky. Dánske duo Astralis a Heroic je v skupine B, ku ktorým sa pridali FURIA a paiN z Brazílie. Vitality, Complexity a BIG budú tiež dúfať, že sa dostanú do finálnej fázy podujatia DreamHack Masters Spring 2021.

Pozrime sa teda na skupiny CsGo pre turnaj DreamHack Masters Spring 2021

Skupina A:

Gambit vs. Fiend
Spirit vs. G2
Natus Vincere vs. mousesports
Virtus.pro vs. FaZe

Skupina B:

Astralis vs. Extra Salt
Complexity vs. Vitality
FURIA vs. BIG
Heroic vs. paiN

Priamy prenos CsGo pre turnaj DreamHack Masters

Počas trunaja Dreamhack Masters pofrčí samozrejme LiveStream na twitch.tv Kvalitné CsGo bitky si budeš mocť vychutnať v klude a s poriadne oroseným pivkom v ruke. Kto podla teba ovládne turnaj? Daj nám vedieť v komentoch nižšie.

Cs:Go Best Of DreamHack Masters Winter 2020

Leave a Reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *